טיפול רגשי למבוגרים

טיפול רגשי למבוגרים באמצעות טיפול פסיכותרפי מתרחש בעקבות פנייה של מטופל אלי בנסיבות ומסיבות המשתנות מאדם לאדם.

לעיתים הפנייה לטיפול רגשי אצל מבוגרים היא בשל מצוקה או משבר מסיבה מאד ברורה ומוגדרת כך למשל: פרידה קשה ,צומת קבלת החלטות חשובה מאד, אובדן או משבר אישי.

טיפול רגשי למבוגרים בפסיכותרפיה

טיפול רגשי למבוגרים

לפעמים הפנייה הינה מסיבה של שינויים במצב הרוח,דכאון כלשהוא, בלבול וקושי בקבלת החלטות וגם במקרים של אלימות במשפחה.

קצב החיים הדינמי,ההתמודדות עם שינויים רבים וחיפוש משמעות בחיים מהווים גם כן גורם וטריגר לשם קביעת פגישה עם מטפל.

לרוב מדובר במצב בו אדם מבוגר חש מצוקה, דכאון,כאב נפשי או מצב רוח קשה הנמשך זמן רב מהרגיל.

מאחר ואנו חיים במציאות מאד דינמית ,תחרותית ומאתגרת ונפגשים כמעט כל יום באירועים בלתי צפויים הדורשים מאיתנו משאבי התמודדות חדשים.

העולם הופך להיות כפר גלובלי קטן ומהפכת המידע והרשתות החברתיות מפגישה אותנו לעיתים בעל כורחנו בכמויות עצומות של אינפורמציה עם יכולת מוגבלת לווסת ולשלוט בהשפעתם של אירועים אלו על חיינו ,עובדות היוצרות לנו המבוגרים הרגשת תסכול כלשהיא. גם שוק התעסוקה שהפך להיות מאד תחרותי ,אכזרי ומפלה לאוכלוסיות מבוגרים שונות כמו בני החמישים פלוס ואף פחות, אמהות לילדים קטנים וכולי, תורם אף הוא להתפתחות של מצוקות לא מעטות בקרב המבוגרים. לפיכך החשיבות של טיפול במשברים במקרים הללו הוא עניין אקוטי.

במהלך של טיפול רגשי למבוגרים בקליניקה שלי, אני מאפשר לך הפונה לבנות יחד איתי מרחב אישי, בטוח, מכיל ולא שיפוטי המאפשר לנו בדיקה מחדש ומשותפת של מציאות החיים המיוחדת שלך, הגעה להבנה של מקורות המצוקה שלך ואפשרות לתהליך שחרור מהמצוקות והפגה של הכאב.

חלק מן התהליך של טיפול רגשי למבוגרים הינו יצירת אפשרויות חדשות ושונות לבחינת המציאות,לימוד דרכי התמודדות לא מוכרות ובהמשך גדילה, התפתחות וצמיחה.

אני מאמין כמו שהראו מחקרים רבים שהקשר הייחודי שנוצר בין המטופל לביני הינו אחד הגורמים המשמעותיים המשפיעים ביותר על הצלחת טיפול רגשי במבוגרים ובכלל בכל טווח הגילים. אני יודע שגברים בעיקר חוששים לפנות לטיפול רגשי במבוגרים , כתבתי על כך מאמר וגברים אני מזמין אתכם לא לחשוש לפנות לטיפול רגשי למבוגרים

אני מאמין ביכולתי להיות עבורכם/ן כתובת מתאימה לשם טיפול רגשי למבוגרים בר הצלחה בשל יכולת הקבלה וההכלה שיש לי והנסיון הרב שצברתי עם השנים.

אני מזמין אתכם להיפגש איתי ועם עצמכם. מפגש אנושי, ובגובה העיניים.
מפגש בו תוכלו לתת לעצמכם הזדמנות להיות שותפים לבניית מרחב חדש שיאפשר לכם התחלה חדשה.

השאירו את הפרטים ב"צור קשר" ואני מבטיח לחזור אליכם …

נכתב ע"י נחל איתיאל google+